Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Zamiennik modułu/wkładki SFP Juniper EX-SFP-1FE-LX40K

Serene Nexus 3440
Juniper - 1000BASE-LX SFP 1310nm 40km
brak obrazka
Cena: 360,81 PLN
Cena netto: 293,34 PLN
Opis

Juniper - 1000BASE-LX SFP 1310nm 40km

Specyfikacja techniczna:

  • Typ interfejsu: SFP
  • Przepustowość: 1000Mbps
  • Długość fali: 1310 nm
  • Maksymalna długość przewodu: 40km
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~70°C
  • Typ złącza: LC