Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

XFP

Wyników 1 - 5 z 5
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

Zamiennik modułu/wkładki XFP Allied Telesis AT-XPSR

Serene Nexus 8903 10GBASE-SR|850nm...

Cena sprzedaży brutto: 712,25 PLN
Cena netto: 579,07 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

Zamiennik modułu/wkładki XFP Allied Telesis AT-XPER80

Serene Nexus 8980 10GBASE-ZR|1550nm...

Cena sprzedaży brutto: 8337,44 PLN
Cena netto: 6778,41 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

Zamiennik modułu/wkładki XFP Allied Telesis AT-XPER40

Serene Nexus 8940 10GBASE-ER|1550nm...

Cena sprzedaży brutto: 3463,60 PLN
Cena netto: 2815,93 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

Zamiennik modułu Allied Telesis AT-XPLR

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Cena sprzedaży brutto: 1026,69 PLN
Cena netto: 834,71 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

Zamiennik Allied Telesis AT-XPLR

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Cena sprzedaży brutto: 1026,69 PLN
Cena netto: 834,71 PLN