Serene Nexus

400dpilogo

Serene Nexus jest producentem modułów optycznych (transceiver) znajdujących zastosowanie w aktywnych urządzeniach sieciowych (przełącznik sieciowy, media konwerter czy karta sieciowa) wykorzystywanych do budowy lokalnych i rozległych sieci komputerowych. Największy udział w sprzedaży produktów marki mają moduły w formacie SFP i SFP+. Dostępne są także starsze odmiany , np. XFP.

Producenci czołowych marek aktywnego sprzętu sieciowego z rozmysłem stosują marketingowa strategię pułapek cenowych oferując do swoich urządzeń akcesoria w bardzo wysokich cenach. Produkty Serene Nexus umożliwiają, bez zbędnego ryzyka związanego z utratą jakości, wykorzystanie tańszych odpowiedników noszących logo marki.

Oferta firmy jest mariażem wysokiej jakości i umiarkowanej ceny. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest pięcioletnia gwarancja i 4 godzinny czas reakcji na zgłoszenie gwarancyjne.

Produkty Serene Nexus z powodzeniem moga działać w urządzeniach sprzedawanych przez ponad 110 producentów sprzętu sieciowego.

Wachlarz produktów Serene Nexus będzie systematyczne poszerzany o pasywne elementy infrastruktury sieciowej.

Firma oferuje równierz media konwertery, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających środowiskach.

Tele Info Media Sp.z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Serene Nexus w Polsce i przedstawicielem marki w Europie.

            Produkty Serene Nexus szybko zdobywają uznanie wśród integratorów. 

 

2790 2