Zamienniki wkładek i modułów Alcatel-Lucent

Wyników 1 - 10 z 30
Strona 1 z 3
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

3401 odpowiednik Alcatel-Lucent 1AB359780001

10/100/1000Base-T Copper SFP...

Cena sprzedaży brutto: 244,01 PLN
Cena netto: 198,38 PLN
3401g
Aktualny stan magazynu

3401G odpowiednik Alcatel-Lucent SFP-GIG-T

1000BASE-T Copper SFP 1000Mb/s, CAT5,...

Cena sprzedaży brutto: 244,01 PLN
Cena netto: 198,38 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

3401G odpowiednik Alcatel-Lucent1AB359780001

1000BASE-T Copper SFP 1000Mb/s, CAT5,...

Cena sprzedaży brutto: 244,01 PLN
Cena netto: 198,38 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

3405 odpowiednik Alcatel-Lucent 3HE00027AA

1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB

Cena sprzedaży brutto: 116,44 PLN
Cena netto: 94,67 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

340CD-Dxx odpowiednik Alcatel-Lucent 3HE00070A(A~H 47-61)

1000BASE DWDM 120km 1530.33~1560.61nm...

Cena sprzedaży brutto: 3114,20 PLN
Cena netto: 2531,87 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

340CD-Dxx odpowiednik Alcatel-Lucent SFP CWDM

1000BASE DWDM 120km 1530.33~1560.61nm...

Cena sprzedaży brutto: 3114,20 PLN
Cena netto: 2531,87 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

3440 odpowiednik Alcatel-Lucent 3HE00867AA/3HE01454AA

1000BASE-EX 1310nm,DFB, SM, 40km, 22dB

Cena sprzedaży brutto: 371,57 PLN
Cena netto: 302,09 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

3480D-Dxx odpowiednik Alcatel-Lucent 3HE00070A(A~H 47-61)

1000BASE DWDM 80km 1530.33~1560.61nm...

Cena sprzedaży brutto: 2875,01 PLN
Cena netto: 2337,41 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

3480D-Dxx odpowiednik Alcatel-Lucent SFP CWDM

1000BASE DWDM 80km 1530.33~1560.61nm...

Cena sprzedaży brutto: 2875,01 PLN
Cena netto: 2337,41 PLN
Brak obrazka
Aktualny stan magazynu

5420-34 odpowiednik Alcatel-Lucent 3HE0068AB

1000BASE-BX-U (TX 1310 RX1490) BIDI...

Cena sprzedaży brutto: 196,17 PLN
Cena netto: 159,49 PLN
Strona 1 z 3