Ceny specjalne

Współpracując z Tele Info Media macie Państwo możliwość osiągnięcia istotnych opustów na rozwiązania Allied Telesis. Zgłoszenie planowanego przetargu czy informacja o potencjalnym zakupie szykowanym przez Państwa klientów jest przesłanką do uzyskania rabatu.

Krok ten umożliwi Państwu zabezpieczenie się przed ofertą konkurencji i uzyskanie wysokich marż na sprzedaży rozwiązań sieciowych Allied Telesis.

W celu zaoferowania Państwu i tylko Państwu wyjątkowo korzystnych cen specjalnych związanych z konkretnym projektem prosimy o przesłanie do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.):

- Pełnej nazwy klienta końcowego,

- Listy sprzętu do wyceny (oferujemy pomoc przy jej budowaniu),

- Planowaną datę złożenia zamówienia.

Procedowanie cen specjalnych wewnątrz struktur Allied Telesis może zająć 2-3 dni robocze. Po zakończeniu procesu przedstawimy Państwu wiążące ofertę handlową.

Uwaga! Allied Telesis prowadzi rejestrację projektów posługując się kolejnością zgłoszenia. Po publicznym ogłoszeniu przetargu może się zdarzyć, że projekt będzie zarezerwowany przez inny podmiot. Sugerujemy zgłoszenie rezerwacji w momencie rozpoczęcia pierwszych kontaktów z klientem (nawet jeśli jego konkretne potrzeby czy czas realizacji projektu nie są jeszcze do końca ustalone).