Aktualności

18. Urodziny Tele Info Media

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że w dniu dzisiejszym (10 kwietnia 2014) firma Tele Info Media obchodzi 18-te urodziny.

Symboliczne wejście firmy w dorosłość, jako dojrzałej, bogatej w doświadczenia i możliwości dalszego rozwoju organizacji, uznajemy za święto i zapraszamy do zapoznania się z krótką historią naszego sukcesu.

Założycielem firmy jest Maciej Stelmach, który w 1996 roku utworzył spółkę Tele info Media (TIM) w wyniku wydzielenia z holdingu CAMCO MEDIA. Początkowo TIM zajmował się świadczeniem usług telekomunikacyjnych oraz outsourcinginem informatycznym pracując zarówno dla korporacji jak i małych firm.

Po kilku latach na rynku, sprawnie zarządzany przez Paulinę Chrabałowską TIM zaczął rozszerzać zakres swojej działalności o świadczenie usług programistycznych, a w 2010 roku rozpoczął dynamiczny rozwój na rynku finansowym. W 2012 roku powstały autorskie systemy zarządzania gotówką NUMMUS oraz platforma dealerska TRESOR, dedykowane klientom z sektora bankowego. 

W 2009 roku TIM na mocy kontraktu rozpoczął działania marketingowe i promocyjne na rzecz firmy Allied Telesis, aby już w 2013 roku podpisać umowę Accredited Service Provider (ASP) z globalnym dostawcą infrastruktury sieciowej. Jest to druga tego typu umowa w Europie Wschodniej, dzięki której TIM otrzymał pełne wsparcie producenta oraz możliwość zastępowania kontraktów serwisowych Allied Telesis własnymi.

W 2010 roku TIM zaczął również świadczyć usługi kolokacyjne dla centrum certyfikacji MobiCert. 

10 kwietnia 2014 roku Tele Info Media obchodzi swoje 18 urodziny. Przez osiemnaście lat na rynku teleinformatycznym firma obsłużyła ponad 1200 klientów. 

Dziękujemy naszym Klientom.