Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Zamiennik modułu / wkładki SFP+ Juniper EX-SFP-10GE-SR

Serene Nexus 3903D
Zamiennik Juniper EX-SFP-10GE-SR (3903D)
Juniper - 10GBase-SR SFP+ 850nm 300m
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 578,84 PLN
Cena netto: 470,60 PLN
W magazynie: 40 szt.
Szczegóły produktu

Moduł SFP+ Serene Nexus 3903D to interfejs 10Gb przeznaczony dla urządzeń pracujących w sieciach zbudowanych na światłowodach multimodowych. Stosowany jest wszędzie tam, gdzie wymagane jest dostarczenie wydajnych i niedrogich rozwiązań opartych o włókna multimodowe. Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 300 metrów. Zaprojektowany do pracy na krótkich dystansach moduł jako nadajnik wykorzystuje diodę laserową VCSEL 850nm. Bardzo dobre parametry pracy w całym zakresie temperatur oraz odporność na zakłócenia elektromagnetyczne pozwalają na budowanie systemów 10GbE o wysokiej gęstości. Moduł SFP+ Serene Nexus 3903D jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP+ MSA.

Wbudowany układ diagnostyki cyfrowej (DDM, DOM, DDMI) pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu takich jak napięcie zasilania, temperatura, moc sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika. Dzięki zebranym informacjom możemy w łatwy sposób wykryć lub przewidzieć i zapobiec awariom w sieci.

 

Cechy kluczowe modułu SFP+

  • Złącze LC Duplex
  • Transmisja na odległość do 300m
  • Połączenie z przepustowością do 10Gb/s
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Zgodny z Bellcore TA-NWT-000983
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3Z
  • Laser bezpieczny dla oczu, spełnia wymogi IEC60825
  • Moduł diagnostyki cyfrowej: temperatura, napięcie zasilania, moc nadajnika, moc odbierana, prąd lasera
  • Temperatura pracy: 0°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFP+ MSA
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae 10GBase-SR/SW
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS

Dane techniczne modułu SFP+

 
Standardy IEEE 802.3ae
Prędkość transmisji Ethernet 10.3125Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 10.51875Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód wielomodowy 50/125µm
Długość fali 850nm
Szacunkowy zasięg transmisji do 300m
Typ złącza LC Duplex
Moc nadajnika -6.5 ~ -1 dBm
Czułość odbiornika -11.1 dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie zasilania 3.465V
Warunki pracy - temperatura * 0~70 st. Celsjusza
Warunki pracy - wilgotność 5~90%
Wymiary 56.65mm × 13.4mm × 8.5mm
x510 9076