Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Zamiennik modułu/wkładki SFP Juniper JX-SFP-1GE-SX

Serene Nexus 3405
Zamiennik Juniper JX-SFP-1GE-SX (3405)
Juniper - 1000BASE-SX SFP 850nm 550m
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 106,07 PLN
Cena netto: 86,24 PLN
W magazynie: 91 szt.
Szczegóły produktu

Wkładka SFP Serene Nexus 3405 zgodna z Juniper JX-SFP-1GE-SX pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą światłowodou wielomodowego.
Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 550 metrów. Optyczny moduł SFP Serene nexus 3405 jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFF MSA 8074i. Umożliwia to współpracę z urządzeniami Juniper i pełne zastąpienie Juniper JX-SFP-1GE-SX. Identyfikacja parametrów modułu następuje za pośrednictwem magistrali I2C umożliwiającej odczyt zawartości wbudowanej pamięci EEPROM. Technologia Hot-Plug umożliwia instalowanie modułu w urządzeniu sieciowym bez potrzeby odłączania zasilania – brak przestojów w pracy sieci.

 

 Zastosowanie optycznej wkładki SFP Serene Nexus 3405 zgodnej z Juniper JX-SFP-1GE-SX

  • Gigabit Ethernet (1.25Gbps)
  • Fiber Channel (1.06Gbps)
  • Elastyczna konfiguracja i wypełnienie portów SFP


Cechy kluczowe wkładki SFP Serene Nexus 3405 kompatybilnej z Juniper JX-SFP-1GE-SX

 

  • Złącze LC Duplex
  • Transmisja na odległość do 550m
  • Połączenie z przepustowością do 1.25Gb/s
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Niski poziom wydzielanego ciepła
  • Temperatura pracy: -10°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFF-8074i oraz SFF-8472, revision 9.5
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • Zgodny ze specyfikacją FC-PI-2 Rev.8.0 Fiber Channel
  • Zgodny ze standardem FCC 47 CFR Part 15, Class B
  • Metalowa obudowa ogranicza poziom interferencji elektromagnetycznej
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS
  • Opcjonalne wykonanie w wersji z rozszerzonym zakresem temperatury pracy

 

Dane techniczne wkładki SFP - zamiennika Juniper JX-SFP-1GE-SX

Standardy IEEE 802.3z, IEEE802.3ab, FC-PI-2 Rev.8.0
Prędkość transmisji Ethernet 1.25Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 1.06Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód wielomodowy 50/125µm / 62.5/125µm
Długość fali 850nm
Zasięg transmisji do 550 m
Typ złącza LC Duplex
Moc nadajnika -8 ~ -3 dBm
Czułość odbiornika -17dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie/prąd zasilania 3.8V/ 375mA
Warunki pracy - temperatura * -10~70 st. Celcjusza  /  -40~80 st. Celcjusza
Warunki pracy - wilgotność 5~90% nie kondensująca
Wymiary 56.4mm × 13.5mm × 8.9mm
x510 338
60 miesięcy po rejestracji produktu na stronie producenta serenenexus.com (24 miesiące bez rejestracji)
338
60 miesięcy po rejestracji produktu na stronie producenta serenenexus.com (24 miesiące bez rejestracji)