Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Zamiennik modułu/wkładki SFP Juniper RX-70KM-SFP

Serene Nexus 3480D
Juniper - 1000BASE-ZX SFP 1550nm 70km
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 753,74 PLN
Cena netto: 612,80 PLN
Produkt chwilowo niedostępny
Szczegóły produktu

Juniper - 1000BASE-ZX SFP 1550nm 70km

Opis:

Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
Podwójne złącze LC
Wide Distance Supported from 500m to 80km
Digital Diagnostic Functions Optional
Metalowa obudowa obiniżająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI)
Zgodny ze specyfikacją SFP MSA (Multiple Source Agreement)
Zgodny ze specyfikacją SDH/SONET (Synchronous Optical Networking / Synchronous Digital Hierarchy)
Zgodny ze standardem IEEE 802.3
Zakres temperatur pracy 0~70C (dostępne są wersje "I" o poszerzonym zakresie -40~85C)
Pojedyńcze zasilanie +3.3V
Zgodny z normą RoHS-6