Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

8940-49Zamiennik modułu/wkładki XFP HP CXFP-10G49-40-HP

HP - 10GB moduł CWDM XFP 1490nm 40km
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 12746,33 PLN
Cena netto: 10362,87 PLN
Produkt chwilowo niedostępny
Szczegóły produktu

HP - 10GB CWDM XFP 1490nm 40km

Opis:

  • Obsługa wielu protokołów w zakresie 9.9Gb/s do 11.3Gb/s
  • Podwójne złącze LC
  • Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
  • Elektryczny interfejs XFI z funkcją AC coupling
  • Złącze 30-PIN z funkcją hot-plug
  • Zgodny z XFP MSA (Multi Source Agreement)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
  • Zgodny z 10G FC (Fibre Channel)
  • Zgodny z SONET OC-192 / SDH STM-64
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Niski poziom rozpraszania energii