Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Zamiennik modułu/wkładki GBIC Cisco 15454-GBIC-1470

Serene Nexus 6480-47
Cisco - 1000BASE-moduł CWDM 1470 nm GBIC (single mode only), 80km
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 1628,20 PLN
Cena netto: 1323,74 PLN
Produkt chwilowo niedostępny
Szczegóły produktu

Cisco - 1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only), 80km

Opis:

  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) GBIC
  • Podwójne złącze SC
  • Dwukierunkowy (bi-directional) transfer do 1.25Gb/s
  • Metalowa obudowa zmniejszająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI)
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V lub +5V
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE-802.3
  • Zgodny ze specyfikacją ANSI dotyczącą Fiber Channel Applications przy 1.06Gb/s
  • Zgodny ze specyfikacją Gigabit Interface Converter Specification Rev.5.5
  • Zakres temperatur pracy 0~70℃
  • Zgodny z normą RoHS