Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

XFP

Wyników 1 - 7 z 7

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX1413M3BCL

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1899,79 PLN
Cena netto: 1544,54 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX1413M3BTL

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1899,79 PLN
Cena netto: 1544,54 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX1612M3BCL

Serene Nexus 8940 10GBASE-ER|1550nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 6418,37 PLN
Cena netto: 5218,19 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX1612M3BTL

Serene Nexus 8940 10GBASE-ER|1550nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 6418,37 PLN
Cena netto: 5218,19 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX1812M3BCL

Serene Nexus 8980-xx 10GBASE moduł...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 21285,97 PLN
Cena netto: 17305,67 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX3811F3xx

Serene Nexus 8980-Dxx 10GBASE moduł...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 18953,80 PLN
Cena netto: 15409,59 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Finisar LX8512D3BCL

Serene Nexus 8903 10GBASE-SR|850nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1316,75 PLN
Cena netto: 1070,53 PLN