Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Moduły SFP

Wyników 1 - 10 z 65
Strona 1 z 7

3440D-47 Zamiennik modułu/wkładki SFP HP CSFP-1G47-40-HP

HP - 1000BASE moduł...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1003,58 PLN
Cena netto: 815,92 PLN

3480D-45 Zamiennik modułu/wkładki SFP HP CSFP-1G45-80-HP

HP - 1000BASE moduł CWDM SFP 1450nm 80km

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1053,55 PLN
Cena netto: 856,54 PLN

3480D-47 Zamiennik modułu/wkładki SFP HP CSFP-1G47-80-HP

HP - 1000BASE moduł CWDM SFP 1470nm 80km

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1053,55 PLN
Cena netto: 856,54 PLN

3480D-51 Zamiennik modułu/wkładki SFP HP CSFP-1G51-80-HP

HP - 1000BASE moduł CWDM SFP 1510nm 80km

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1053,55 PLN
Cena netto: 856,54 PLN

Zamiennik modułu / wkładki BIDI SFP HP J9143B

Serene Nexus 5420D-34 Zamiennik HP...

W magazynie: 6 szt.
Cena: 304,01 PLN
Cena netto: 247,16 PLN

Zamiennik modułu / wkładki SFP HP A6516A

Serene Nexus...

W magazynie: 131 szt.
Cena: 229,06 PLN
Cena netto: 186,23 PLN

Zamiennik modułu / wkładki SFP HP J4859A

Serene Nexus...

W magazynie: 131 szt.
Cena: 229,06 PLN
Cena netto: 186,23 PLN

Zamiennik modułu / wkładki SFP HP J4859B

Serene Nexus 3420 Zamiennik HP...

W magazynie: 131 szt.
Cena: 229,06 PLN
Cena netto: 186,23 PLN

Zamiennik modułu / wkładki SFP HP J4859C

Serene Nexus 3420 Zamiennik HP J4859C...

W magazynie: 131 szt.
Cena: 229,06 PLN
Cena netto: 186,23 PLN

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP HP J9099B

Serene Nexus...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 279,03 PLN
Cena netto: 226,85 PLN
Strona 1 z 7