Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

XFP

Wyników 1 - 5 z 5

Zamiennik Allied Telesis AT-XPLR

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1899,79 PLN
Cena netto: 1544,54 PLN

Zamiennik modułu Allied Telesis AT-XPLR

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1899,79 PLN
Cena netto: 1544,54 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Allied Telesis AT-XPER40

Serene Nexus 8940 10GBASE-ER|1550nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 6418,37 PLN
Cena netto: 5218,19 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Allied Telesis AT-XPER80

Serene Nexus 8980 10GBASE-ZR|1550nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 15455,54 PLN
Cena netto: 12565,48 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Allied Telesis AT-XPSR

Serene Nexus 8903 10GBASE-SR|850nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1316,75 PLN
Cena netto: 1070,53 PLN