Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

XFP

Wyników 1 - 10 z 26
Strona 1 z 3

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme 10121

Serene Nexus 8903 10GBASE-SR|850nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1316,75 PLN
Cena netto: 1070,53 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme 10122

Serene Nexus 8910 10GBASE-LR|1310nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 1899,79 PLN
Cena netto: 1544,54 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme 10124

Serene Nexus 8940 10GBASE-ER|1550nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 6418,37 PLN
Cena netto: 5218,19 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme 10125

Serene Nexus 8980 10GBASE-ZR|1550nm...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 15455,54 PLN
Cena netto: 12565,48 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme CXFP-10G27-10-EX

Serene Nexus 8910-27 Extreme...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 7584,46 PLN
Cena netto: 6166,23 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme CXFP-10G29-10-EX

Serene Nexus 8910-29 Extreme...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 7584,46 PLN
Cena netto: 6166,23 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme CXFP-10G31-10-EX

Serene Nexus 8910-31 Extreme...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 7584,46 PLN
Cena netto: 6166,23 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme CXFP-10G33-10-EX

Serene Nexus 8910-33 Extreme...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 7584,46 PLN
Cena netto: 6166,23 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme CXFP-10G47-40-EX

Serene Nexus 8940-47 Extreme...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 14872,50 PLN
Cena netto: 12091,46 PLN

Zamiennik modułu/wkładki XFP Extreme CXFP-10G47-80-EX

Serene Nexus 8980-47 Extreme...

Produkt chwilowo niedostępny
Cena: 21285,97 PLN
Cena netto: 17305,67 PLN
Strona 1 z 3