Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Wkładka SFP Juniper EX-SFP-GE10KT15R13

JUNIPER EX-SFP-GE10KT15R13 - 1000Base-BX Gigabit Ethernet Optics, Tx 1550nm/Rx 1310nm , transmisja do 10km
JUNIPER EX-SFP-GE10KT13R15JUNIPER EX-SFP-GE10KT13R15

Cena: 1228,77 PLN
Cena netto: 999,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny
on-order.gif
Szczegóły produktu

 

JUNIPER EX-SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-U

 

JUNIPER EX-SFP-GE10KT15R13 to moduł w formacie SFP operujący na jednym włóknie światłowodu jednomodowego. Wkładka transmituje z wykorzystaniem fali o długości 1310nm. Odbiór transmisji odbywa się w paśmie 1550nm. Maksymalny zasięg transmisji to 10km.

W celu zestawienia łącza niezbędne jest wykorzystanie wkładki JUNIPER EX-SFP-GE10KT13R15 o odwróconych parametrach transmisji TX/RX (1000BASE-BX-U) - odbiór częstotliwości 1550nm a transmisja z wykorzystaniem 1310nm. 

 

Sieć komputerowa
Typ interfejsu   SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych  1000  Mbit/s
Złącze światłowodowe   LC  
Typ transceivera SFP BX  
Technologia okablowania   1000BASE-BX-D  
Praca
Obsługa podłączania podczas pracy   Tak  
Maksymalny dystans transferu   1000  m
Typ przewodu   Single-mode  
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 9/125  µm
moc Tx (minimalna) -9  dBm
moc Tx (maksymalna) -3  dBm
moc Rx (minimalna) -30  dBm
moc Rx (maksymalna) -3  dBm
Obsługiwane produkty   Juniper   
Zarządzanie energią
Napięcie  Napięcie potrzebne do zasilania urządzenia. 3.3  V
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 70  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 85  °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80  %
Dopuszczalna wilgotność względna 10 - 85  %
Waga i rozmiary
Szerokość produktu   13.4  mm
Długość urządzenia   56.5  mm
Wysokość urządzenia   8.5  mm
Zaświadczenia
Certyfikaty MSA