Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

HPE X121 1G SFP LC SX (J4858C)

HPE X121 1G SFP LC SX (J4858C)- 1000BASE-SX SFP 850nm 550m 
HPE X121 1G SFP LC SX (J4858C)HPE X121 1G SFP LC SX (J4858C)

Cena: 282,90 PLN
Cena netto: 230,00 PLN
W magazynie: 10 szt.
Szczegóły produktu

HP J4858C

Transceiver HP J4858C zapewnia łączność Gigabit przez wielomodowe łącze światłowodowe z zasięgiem do 550 metrów. Urządzenie posiada jeden port LC 1000Base-SX (1000Base-SX typu IEEE 802.3z). Okablowanie z którego korzysta moduł to światłowód wielomodowy  o średnicy 62,5/125 µm lub 50/125 µm.

 

 

Sieć komputerowa
Typ interfejsu  Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych. SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych  Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie. 1000  Mbit/s
Złącze światłowodowe  Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów. LC  
Typ transceivera SFP SX  
Liczba portów  Liczba gniazd na przewody. 1  
Technologia okablowania  Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla. 1000BASE-SX  
Praca
Obsługa funkcji Plug & Play  Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję Tak
Obsługa podłączania podczas pracy  Opis funkcji wsparcia hot-plug dla produktu Tak
Automatyczne MDI/MDI-X  MDI (Medium Dependent Interface - interfejs zależny od medium) opisuje interfejs (zarówno fizyczny jak i elektryczny) w sieci komputerowej. Interfejs Auto-MDIX automatycznie wybiera między MDI a MDI-X, co pozwala na połączenie kablem standardowym albo krzyżowanym, bez względu na to, czy komputery łączone są bezpośrednio, czy z wykorzystaniem koncentratora lub przełącznika. Tak
Maksymalny dystans transferu  Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych. 550  m
Długość fali  Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie. 850  nm
Typ przewodu  Rodzaj kabla, np. kabel elektryczny, optyczny. Multi-mode  
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/125, 62.5/125  µm
Moc Tx (minimalna) -9.5  dBm
Moc Tx (maksymalna) -3  dBm
Moc Rx (minimalna) -32  dBm
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)  Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia. 0 - 70  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)  Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie. -40 - 85  °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80  %
Dopuszczalna wilgotność względna 10 - 85  %
Zaświadczenia
Certyfikaty MSA