Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Modułu / wkładka HPE X121 1G SFP LC LX (J4859C)

HPE X121 1G SFP LC LX (J4859C) 1000Base-LX/LC SFP 1310nm 10km
 HPE X121 1G SFP LC LX (J4859C) HPE X121 1G SFP LC LX (J4859C)

Cena: 369,00 PLN
Cena netto: 300,00 PLN
W magazynie: 10 szt.
Szczegóły produktu
HPE X121 1G SFP LC LX (J4859C) to transceiver w formacie SFP. Urządzenie charakteryzuje się szybkością przesyłania danych do 1000 Mbit/s.
Maksymalny dystans transferu wynosi 10 km. J4859C wykorzystuje światłowód single-mode (jednomodowy). Długość robocza fali to 1310 nm. Moduł przesyła dane wykorzystując pełny dupleks.

 

Sieć komputerowa
Typ interfejsu  Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych. SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych  Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie. 1000  Mbit/s
Złącze światłowodowe  Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów. LC  
Typ transceivera SFP LX  
Liczba portów  Liczba gniazd na przewody. 2  
Praca
Automatyczne MDI/MDI-X  MDI (Medium Dependent Interface - interfejs zależny od medium) opisuje interfejs (zarówno fizyczny jak i elektryczny) w sieci komputerowej. Interfejs Auto-MDIX automatycznie wybiera między MDI a MDI-X, co pozwala na połączenie kablem standardowym albo krzyżowanym, bez względu na to, czy komputery łączone są bezpośrednio, czy z wykorzystaniem koncentratora lub przełącznika. Nie
Maksymalny dystans transferu  Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych. 10000  m
Długość fali  Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie. 1310  nm
Typ przewodu  Rodzaj kabla, np. kabel elektryczny, optyczny. Multi-mode  
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 62.5, 50  µm
Transmisja dwukierunkowa duplex  Transmisja dwukierunkowa to połączenie, w którym możliwe jest nadawanie i odbieranie informacji w obu kierunkach. Nadajnik i odbiornik mogą zamienić się funkcjami lub pełnią te funkcje jednocześnie Full  
Zarządzanie energią
Pobór mocy  Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to  zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania. 0.5  W
Waga i rozmiary
Waga produktu  Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia. 20  g