Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Netgear AGM732F

Netgear AGM732F
1000BASE-LX moduł SFP 1310nm 10km
Netgear AGM732FNetgear AGM732F
Netgear AGM732FNetgear AGM732F
Netgear AGM732FNetgear AGM732F

Cena: 430,50 PLN
Cena netto: 350,00 PLN
W magazynie: 6 szt.
Szczegóły produktu

Moduł SFP Netgear AGM732F

  • Gigabit Ethernet LX

  • Złącze LC duplex

  • Pasuje do slotów SFP w przełącznikach zarządzalnych

  • Pasuje do slotów SFP w przełącznikach Smart

  • Do 10 km przy wykorzystaniu włókna 9/125µm single mode

  • Symbol produktu: AGM732F

 

Psuje , między innymi, do urządzeń:

 

- Netgear  GSM7328S
- Netgear  GSM7352S
- Netgear  GSM7324
- Netgear  GSM7312
- Netgear  GSM7248
- Netgear  GSM7212
- Netgear  FSM7352S
- Netgear  FSM7328S
- Netgear  FSM7326P
- Netgear  FSM7326P
- Netgear  GS748T
- Netgear  GS724T
- Netgear  GS716T
- Netgear  FS750T2
- Netgear  FS726TP
- Netgear  FS726T
- Netgear  JGS524F