Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

Zamiennik modułu / wkładki SFP Juniper SRX-SFP-1GE-SX

Serene Nexus 3405
Zamiennik Juniper SRX-SFP-1GE-SX, 1000BASE-SX|850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 179,09 PLN
Cena netto: 145,60 PLN
W magazynie: 91 szt.
Szczegóły produktu

Kompatybilny zamiennik modułu / wkładki optycznej SFP Juniper  SRX-SFP-1GE-SX

Wkładka SFP Serene Nexus 3405 zgodna z Juniper SRX-SFP-1GE-SX pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą światłowodou wielomodowego. 

Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 550 metrów. Optyczny moduł SFP Serene nexus 3405 jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFF MSA 8074i. Umożliwia to współpracę z urządzeniami Juniper i pełne zastąpienie wkładki Juniper SRX-SFP-1GE-SX. Identyfikacja parametrów modułu następuje za pośrednictwem magistrali I2C umożliwiającej odczyt zawartości wbudowanej pamięci EEPROM. Technologia Hot-Plug umożliwia instalowanie modułu w urządzeniu sieciowym bez potrzeby odłączania zasilania – brak przestojów w pracy sieci.

 

Zastosowanie optycznej wkładki SFP Serene Nexus 3405 zgodnej z Juniper  SRX-SFP-1GE-SX

  • Gigabit Ethernet (1.25Gbps)
  • Fiber Channel (1.06Gbps)
  • Elastyczna konfiguracja i wypełnienie portów SFP

 

Cechy kluczowe wkładki SFP Serene Nexus 3405 kompatybilnej z Juniper  SRX-SFP-1GE-SX 

  • Złącze LC Duplex
  • Transmisja na odległość do 550m
  • Połączenie z przepustowością do 1.25Gb/s
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Niski poziom wydzielanego ciepła
  • Temperatura pracy: -10°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFF-8074i oraz SFF-8472, revision 9.5
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • Zgodny ze specyfikacją FC-PI-2 Rev.8.0 Fiber Channel
  • Zgodny ze standardem FCC 47 CFR Part 15, Class B
  • Metalowa obudowa ogranicza poziom interferencji elektromagnetycznej
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS
  • Opcjonalne wykonanie w wersji z rozszerzonym zakresem temperatury pracy

 

Dane techniczne wkładki SFP zamiennika Juniper  SRX-SFP-1GE-SX

Standardy IEEE 802.3z, IEEE802.3ab, FC-PI-2 Rev.8.0
Prędkość transmisji Ethernet 1.25Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 1.06Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód wielomodowy 50/125µm / 62.5/125µm
Długość fali 850nm
Zasięg transmisji do 550 m
Typ złącza LC Duplex
Moc nadajnika -8 ~ -3 dBm
Czułość odbiornika -17dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie/prąd zasilania 3.8V/ 375mA
Warunki pracy - wilgotność 5~90% nie kondensująca
Wymiary 56.4mm × 13.5mm × 8.9mm

 

 

 

 

x510 60 miesięcy po rejestracji produktu na stronie producenta serenenexus.com (24 miesiące bez rejestracji)
338
347
9163