Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cena

Price

P920D-2733-OEM 10GBASE-BX-U

Serene Nexus OEM 10GBASE-BX-U, BIDI 1270nm DFB, SM, 20km|
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Zamienniki wkładki SFPOpakowanie 3, 5 lub 10 wkładek
Opakowanie pojedyńczeOpakowanie pojedyńcze

Cena: 3377,12 PLN
Cena netto: 2745,63 PLN
Produkt chwilowo niedostępny
Szczegóły produktu

Serene Nexus OEM 10GBASE-BX-U, BIDI 1270nm DFB, SM, 20km

Opis:

● Obsługa wielu protokołów w zakresie 9.9Gb/s do 11.3Gb/s
● Single LC Connector
● Single Fiber 1270 Bi-directional Transmission
● Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
● Elektryczny interfejs XFI z funkcją AC coupling
● Złącze 30-PIN z funkcją hot-plug
● Zgodny z XFP MSA (Multi Source Agreement)
● Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
● Zgodny z 10G FC (Fibre Channel)
● Zakres temperatur pracy 0~70°C
● Niski poziom rozpraszania energii