Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Netgear AXM762

Netgear AXM762 - 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km
Netgear AXM762Netgear AXM762
Netgear AXM762Netgear AXM762
Netgear AXM762Netgear AXM762

Cena: 1697,40 PLN
Cena netto: 1380,00 PLN
W magazynie: 6 szt.
Szczegóły produktu

Wkładka SFP+ Netgear AXM762

  • 10 Gigabit Ethernet (long range)
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach Smart i Plus
  • Do 10 km przy wykorzystaniu włókna 9/125µm single mode
  • Symbol produktu: (1 sztuka) AXM762-10000S