Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Szukaj w sklepie

Cisco GLC-SX-MMD=

Cisco GLC-SX-MMD - 1000BASE-SX SFP 850nm 550m, z funkcjonalnością DOM
Wkładka SFP Cisco GLC-SX-MMDWkładka SFP Cisco GLC-SX-MMD
Wkładka SFP Cisco GLC-SX-MMDWkładka SFP Cisco GLC-SX-MMD
Wkładka SFP Cisco GLC-SX-MMDWkładka SFP Cisco GLC-SX-MMD

Cena: 367,77 PLN
Cena netto: 299,00 PLN
W magazynie: 4 szt.
Szczegóły produktu

Cisco GLC-SX-SMD- 1000BASE-SX SFP 850nm 550m, z funkcjonalnoscią DOM

GLC-SX-MMD, to moduł nadawczo-odbiorczy Cisco, który można podłączyć do portu Gigabit Ethernet lub gniazda, łącząc w ten sposób port z określoną siecią. Zaletą GLC-SX-MMD jest standardowa dla Cisco technologia interfejsu Small form-Factor Pluggable (SFP). SFP może być wykorzystywana w wielu produktach marki np. ME 3400, Catalyst Express 500, Catalyst Express 520, ME 4900 Series.

Maksymalna prędkość przesyłania danych modułu to 1000 Mbit/s.

Długość fali wykorzystywanej przez moduł  to 850 nm.

Maksymalny dystans transmisji (światłowód wielomodowy): 550m